Apartamenty w Szczawnicy

Malownicza Szczawnica w Beskidach Zachodnich znana jest przede wszystkim ze swoich leczniczych źródeł. Ta górska miejscowość przyciąga jednak nie tylko kuracjuszy, ale również amatorów aktywnego wypoczynku – latem i zimą, ponieważ na każdym kroku czeka tutaj wiele wyjątkowych atrakcji.

Szczawnica słynie nie tylko ze wspaniałych krajobrazów, ale też z szeregu atrakcji turystycznych. Będą mieli Państwo możliwość zwiedzenia największej udostępnionej w Tatrach jaskini – Tatrzańskiej Kotliny, Zamku w Niedzicy, który jest jednym z najpiękniejszych w Polsce obiektów architektury obronnej czy też możliwość popłynięcia w rejs po Jeziorze Czorsztyńskim. Po spędzeniu dnia na tych i szeregu innych atrakcji będą na Państwa czekały nasze komfortowe apartamenty w Szczawnicy, gdzie będą Państwo mieli możliwość swobodnego odpoczynku i regeneracji sił przed kolejnym dniem pełnym wrażeń.

Oferujemy Państwu komfortowe noclegi w Szczawnicy w ramach naszej Szczawieńskiej Sieci Wypoczynkowej. Wśród naszych obiektów znajdują się także w pełni wyposażone apartamenty – Szczawnica w ten sposób stoi przed Państwem otworem. To idealna propozycja dla par oraz dla rodzin – każdego, kto docenia komfortowe noclegi i chce mieć także pełną prywatność i dostęp do bogatego wyposażenia, dokładnie tak, jak u siebie w domu.

Nasze apartamenty to Domki Pod Lisem & U Krawca. Są to dwa bliźniacze domki znajdujące się na jednej posesji. Istnieje możliwość wynajęcia niezależnych apartamentów wraz z aneksami kuchennymi, a także samodzielnych domków znajdujących się w ścisłym centrum Szczawnicy.

W apartamentach zależnie od wybranej opcji do dyspozycji gości znajdują się pokoje z balkonami, łazienki, aneksy kuchenne pełnym wyposażeniem – lodówka, naczynia, czajnik bezprzewodowy, płyta grzewcza, mikrofalówka. Także na terenie apartamentów korzystać można z internetu Wi-Fi, dostępne są parkingi, kącik dziecięcy, przechowalnia rowerów, świetlica zewnętrza. Istnieje możliwość zamówienia cateringu.

Wszelkie udogodnienia mają na celu zapewnić Państwu należyty komfort, jednak przede wszystkim dbamy o to, by mieli Państwo poczucie prywatności i by mogli Państwo cieszyć się wakacjami w pełni w rodzinnej atmosferze naszych apartamentów w Szczawnicy. W wielu z dostępnych pokojów znajdują się balkony, z których roztacza się widok na malowniczą okolicę, dzięki temu w dowolnym momencie mogą Państwo wyjść na balkon i nacieszyć oczy wspaniałymi krajobrazami czy spędzić na nim miłe chwile przy kawie i ciekawej rozmowie.

Zapraszamy serdecznie do rezerwacji apartamentów w Szczawnicy!Jesień
Lato
Pobyty indywidualne
Pobyty dla seniorów
Pobyty grupowe
Oferta dla szkół