D.W. Szalay 1

Oferujemy zakwaterowanie w pokojach z łazienkami (ok. 50 miejsc) oraz możliwość skorzystania ze smacznych, domowych posiłków w naszej stołówce.
Położenie  kompleksu stanowi doskonałą bazę wypadową. 
Obiekt znajduje się w samym centrum miasta, ale pomimo tego jest to cicha i bezpieczna części Szczawnicy.

Jedyne obiekty w centrum Szczawnicy posiadające:

  • bardzo duży teren zielony (możliwość organizacji zajęć na świeżym powietrzu)
  • 2 boiska do siatkówki (amatorskie)
  • miejsce na ognisko

Na terenie obiektów:

  • parking
  • mini siłownia
  • stół do ping ponga
  • zadaszony taras
  • świetlica z TV, DVD + sprzęt nagłaśniający i oświetlający
  • bardzo duża jadalnia ( możliwość organizacji bankietów do 100 osób)

Specjalizujemy się w organizowaniu pobytów grupowych: zielone i białe szkoły, kolonie, wycieczki zakładowe, zimowiska, wycieczki szkolne. Oferujemy zakwaterowanie w pokojach z łazienkami. Promujemy dodatkowymi rabatami wyjazdy grupowe dla emerytów i rencistów.

Dla organizatorów wyjazdu oferujemy bonusy!!!

Szczegółowa oferta obiektu - www.domyszalay.pl
Tel. kom. 606 399 304
Tel. 18 262 20 83
e-mail: biuro@szalay.pl

 

Na terenie Szczawnicy obowiązuje opłata miejscowa ustalona przez UMiG Szczawnica - 3 zł / os/ doba - świadczenie płatne dodatkowo gotówką przy zakwaterowaniu.

Szczegóły na stronie UMiG Szczawnica.

Oferta dla szkół
Pobyty indywidualne
Pobyty grupowe
Jesień

Szczawnica jest malowniczym miejscem przy Parku Zdrojowym, które charakteryzuje się wspaniałymi widokami i wieloma atrakcjami turystycznymi oraz jest doskonałym miejscem do spędzenia tu urlopu zarówno w gronie najbliższych, jak i w większej grupie. Jeśli szukają Państwo noclegów w centrum Szczawnicy, nasz ośrodek będzie idealnym wyborem.


Mamy przyjemność zaproponować Państwu pobyt w pensjonacie w Szczawnicy w jednym z naszych ośrodków. Posiadamy w ofercie szereg obiektów: pensjonat, domy wypoczynkowe, wille oraz 8-osobowe, komfortowe domki, więc każdy znajdzie tu miejsce odpowiednie dla siebie. Gwarantujemy Państwu pomoc w wyborze odpowiedniego miejsca, zależnie od Państwa preferencji oraz grupy, z którą Państwo wybierają się do pensjonatu w Szczawnicy.


Zapraszamy na indywidualne wakacje, organizujemy także zielone szkoły, wycieczki szkolne, wyjazdy firmowe, wczasy dla seniorów oraz wyjazdy okolicznościowe.


Dokładamy wszelkich starań, by pobyt w naszych ośrodkach był dla Państwa niezapomnianych przeżyciem oraz dbamy o Państwa komfort, by nic nie niepokoiło Państwa podczas pobytu u nas. Specjalnie z myślą o Państwa pobycie przygotowujemy nasze pokoje w taki sposób, aby mogli Państwo jednocześnie korzystać ze wszelkich nowoczesnych udogodnień oraz cieszyć się prywatnością i malowniczymi okolicznościami naszego pensjonatu w Szczawnicy.


Oprócz wygodnych ośrodków mogą Państwo cieszyć się u nas licznymi atrakcjami turystycznymi, jak pijania wód mineralnych czy kolej linowa. Nie brakuje tu także szlaków turystycznych, których przemierzanie pozwoli na skuteczne oderwanie się od zgiełku miasta i codziennego pośpiechu.