D. W. Szalay 2

Oferujemy zakwaterowanie w pokojach z łazienkami (ok. 45 miejsc) .


Jedyny obiekt w centrum Szczawnicy posiadający do dyspozycji naszych gości:

  • bardzo duży teren zielony (możliwość organizacji zajęć na świeżym powietrzu)
  • 2 boiska do siatkówki (amatorskie)
  • miejsce na ognisko

Dodatkowo :

  • mini siłownia
  • stół do ping ponga
  • parking
  • świetlica z TV, DVD + sprzęt nagłaśniający i oświetlający
  • bardzo duża jadalnia (możliwość organizacji bankietów do 100 osób)
  • zadaszony taras

Specjalizujemy się w organizowaniu pobytów grupowych: zielone i białe szkoły, kolonie, wycieczki zakładowe, zimowiska, wycieczki szkolne. Oferujemy zakwaterowanie w pokojach z łazienkami. Promujemy dodatkowymi rabatami wyjazdy grupowe dla emerytów i rencistów.

Położenie  kompleksu stanowi doskonałą bazę wypadową .
Obiekt znajduje się w samym centrum miasta, ale pomimo tego, jest to cicha i bezpieczna części Szczawnicy .

Dla organizatorów wyjazdu oferujemy bonusy!!!

Szczegółowa oferta obiektu - www.szalay.pl
Tel. kom. 606 399 304
Tel. 18 262 20 83
e-mail: biuro@szalay.pl

 

Na terenie Szczawnicy obowiązuje opłata miejscowa ustalona przez UMiG Szczawnica - 3 zł / os/ doba - świadczenie płatne dodatkowo gotówką przy zakwaterowaniu.

Szczegóły na stronie UMiG Szczawnica.

Oferta dla szkół
Pobyty indywidualne

Szczawnica jest malowniczym miejscem przy Parku Zdrojowym, które charakteryzuje się wspaniałymi widokami i wieloma atrakcjami turystycznymi oraz jest doskonałym miejscem do spędzenia tu urlopu zarówno w gronie najbliższych, jak i w większej grupie. Jeśli szukają Państwo noclegów w centrum Szczawnicy, nasz ośrodek będzie idealnym wyborem.


Mamy przyjemność zaproponować Państwu pobyt w pensjonacie w Szczawnicy w jednym z naszych ośrodków. Posiadamy w ofercie szereg obiektów: pensjonat, domy wypoczynkowe, wille oraz 8-osobowe, komfortowe domki, więc każdy znajdzie tu miejsce odpowiednie dla siebie. Gwarantujemy Państwu pomoc w wyborze odpowiedniego miejsca, zależnie od Państwa preferencji oraz grupy, z którą Państwo wybierają się do pensjonatu w Szczawnicy.


Zapraszamy na indywidualne wakacje, organizujemy także zielone szkoły, wycieczki szkolne, wyjazdy firmowe, wczasy dla seniorów oraz wyjazdy okolicznościowe.


Dokładamy wszelkich starań, by pobyt w naszych ośrodkach był dla Państwa niezapomnianych przeżyciem oraz dbamy o Państwa komfort, by nic nie niepokoiło Państwa podczas pobytu u nas. Specjalnie z myślą o Państwa pobycie przygotowujemy nasze pokoje w taki sposób, aby mogli Państwo jednocześnie korzystać ze wszelkich nowoczesnych udogodnień oraz cieszyć się prywatnością i malowniczymi okolicznościami naszego pensjonatu w Szczawnicy.


Oprócz wygodnych ośrodków mogą Państwo cieszyć się u nas licznymi atrakcjami turystycznymi, jak pijania wód mineralnych czy kolej linowa. Nie brakuje tu także szlaków turystycznych, których przemierzanie pozwoli na skuteczne oderwanie się od zgiełku miasta i codziennego pośpiechu.