Kontakt

Szanowni Państwo,

W celu zapoznania się z dodatkowymi  szczegółami oferty obiektu, który Państwa zainteresował, prosimy o kontakt pod okeślonym numerem telefonu.

 

Dane kontaktowe do każdego z obiektów znajdują się poniżej.

 

Pensjonat Skalny *** - tel.stac. 18 262 17 49  , tel.kom. 604 599 083

Domki Pod Lisem & U Krawca  - tel.kom. 696 437 711

D.W. Szalay I i Szalay II - tel.stac. 18 262 20 83 , tel.kom. 606 399 304

Willa Helena  - tel.kom. 664 442 455

Willa Wincentówka - tel.stac. 18 549 10 45 , tel.kom. 696 437 083

 

 

Na terenie Szczawnicy obowiązuje opłata miejscowa ustalona przez UMiG Szczawnica - 3 zł / os/ doba - świadczenie płatne dodatkowo gotówką przy zakwaterowaniu.

Szczegóły na stronie UMiG Szczawnica.


 

 

 

Oferta dla szkół
Pobyty indywidualne
Pobyty grupowe
Jesień

Szczawnica jest malowniczym miejscem przy Parku Zdrojowym, które charakteryzuje się wspaniałymi widokami i wieloma atrakcjami turystycznymi oraz jest doskonałym miejscem do spędzenia tu urlopu zarówno w gronie najbliższych, jak i w większej grupie. Jeśli szukają Państwo noclegów w centrum Szczawnicy, nasz ośrodek będzie idealnym wyborem.


Mamy przyjemność zaproponować Państwu pobyt w pensjonacie w Szczawnicy w jednym z naszych ośrodków. Posiadamy w ofercie szereg obiektów: pensjonat, domy wypoczynkowe, wille oraz 8-osobowe, komfortowe domki, więc każdy znajdzie tu miejsce odpowiednie dla siebie. Gwarantujemy Państwu pomoc w wyborze odpowiedniego miejsca, zależnie od Państwa preferencji oraz grupy, z którą Państwo wybierają się do pensjonatu w Szczawnicy.


Zapraszamy na indywidualne wakacje, organizujemy także zielone szkoły, wycieczki szkolne, wyjazdy firmowe, wczasy dla seniorów oraz wyjazdy okolicznościowe.


Dokładamy wszelkich starań, by pobyt w naszych ośrodkach był dla Państwa niezapomnianych przeżyciem oraz dbamy o Państwa komfort, by nic nie niepokoiło Państwa podczas pobytu u nas. Specjalnie z myślą o Państwa pobycie przygotowujemy nasze pokoje w taki sposób, aby mogli Państwo jednocześnie korzystać ze wszelkich nowoczesnych udogodnień oraz cieszyć się prywatnością i malowniczymi okolicznościami naszego pensjonatu w Szczawnicy.


Oprócz wygodnych ośrodków mogą Państwo cieszyć się u nas licznymi atrakcjami turystycznymi, jak pijania wód mineralnych czy kolej linowa. Nie brakuje tu także szlaków turystycznych, których przemierzanie pozwoli na skuteczne oderwanie się od zgiełku miasta i codziennego pośpiechu.